Dr.Tolga Uçar Akupunktur Tedavi Merkezi

Dr.Tolga Uçar Akupunktur Tedavi Merkezi Dış GörünümMerkezimiz ilk olarak 1980 yılında Dr.Necmettin Uçar tarafından Dahiliye ve Göğüs Hastalıkları kliniği olarak kurulmuş, 30 yıla yakın bu alanda faaliyet göstermiştir. 2008 yılında Dr.Tolga Uçar'ın da merkeze katılımı ile mevcut hizmet alanlarına ek olarak başta akupunktur olmak üzere hipnoz, ozon terapi, mezoterapi gibi popüler tamamlayıcı tıp alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Halen merkezimizde Göğüs Hastalıkları Uzmanı, Akupunktur Uzmanı ve Uzman Psikolog çalışmaktadır.

Akupunktur, ozon terapi, hipnoz gibi tamamlayıcı tıbbın alanlarından faydalanarak merkezimizde ağırlıklı olarak uygulanan tedaviler şunlardır: Bel Ağrısı, Estetik Akupunktur, Migren, Sigara Bırakma, Depresyon, Panik Atak, Uykusuzluk, Stres, Alt Islatma, Boyun Ağrısı, Ozon Tedavisi. Merkezimiz diğer akupunktur merkezleri arasında müstesna bir yere sahiptir.


Sigara Sizi Bırakmadan Siz Sigarayı Bırakın

Akupunktur ile sigara bırakma!
Sigaranın akciğer kanseri, başta olmak üzere birçok ölümcül ve tedavisi olmayan hastalığa yol açtığını çok iyi bildiğinize şüphemiz yok. Sigara sizi öldürüyor, bunu da biliyorsunuz. Ama sigaraya bağlı hastalıkların oluşmasının yıllar aldığını bu sebeple de daha zamanınız olduğunu, size bir şey olmayacağını düşünüyorsunuz. Zaten kötü şeyler hep başkalarının başına gelir, değil mi? YANLIŞ!!! Dünyada her yıl... (devamı)

Akupunktur

Akupunktur tedavisi kimi kaynaklara göre 5000, kimi kaynaklara göre ise 7000 yıldır uygulanmaktadır. Bu kadar köklü bir bilim olan akupunkturun etki mekanizmaları son yıllarda gelişen teknolojinin yardımı ile daha iyi anlaşılmaya başlanmıştır. Akupunktur doktorları çok eski zamanlardan beri hastalarına şifa dağırmaktadırlar. Akupunktur esas olarak çok ince iğnelerin (Çapları yaklaşık milimetrenin beşte biri kadardır.) vücudun çeşitli bölgelerinede bulunan, sayıları bine yaklaşan akapunktur noktalarına batırılması ile uygulanır. (devamı)

Bel Fıtığı

Bel fıtığı çoğunlunluka vücudumuzu doğru kullanmamanın bir sonucu olarak oluşur. Sıklıkla sebep uygunsuz biçimde, haddinden fazla ağır yük kaldırmaktır. Omurgayı saran kasların güçsüzlüğü de fıtıklaşmayı kolaylaştıran bir etmendir. Kimi araştırmalra göre yetişkin nüfusun %20'sinde fıtıklaşma vardır. Kendimizi koruyarak hastalığın oluşumuna mahal vermemek, bu hastalığa karşı yapılacak en iyi iştir. Fakat fıtıklaşma bir defa başlamış ve hastamız ağrı çekiyor ise o zaman ne yapılabilir? Bu durmda yapılacak... (devamı)

Hastalarımızın Görüşleri
Akupunktur ile Yüz Estetiği
Akupunktur ile Yüz Estetiği
Akupunktur ile Migren Tedavisi
Akupunktur ile Migren Tedavisi
Akupunktur ile Bel Ağrısı Tedavisi
Akupunktur ile Bel Ağrısı Tedavisi
Akupunktur ile Depresyon Tedavisi
Akupunktur ile Depresyon Tedavisi
Akupunktur ile Uykusuzluk ve Çene Sıkma Tedavisi
Akupunktur ile Uykusuzluk ve Çene Sıkma Tedavisi
Akupunktur ile Migren Tedavisi
Akupunktur ile Migren Tedavisi
Akupunktur ile Panik Atak Tedavisi
Akupunktur ile Panik Atak Tedavisi
Akupunktur ile Migren Tedavisi
Akupunktur ile Migren Tedavisi
Akupunktur ile Topuk Dikeni Tedavisi
Akupunktur ile Topuk Dikeni Tedavisi
Nurseli İdiz ile Akupunktur Üzerine Söyleşi
Nurseli İdiz ile Akupunktur Üzerine Söyleşi
(9.04.2012) Murat Bektaş
Ben de bir ülseratif kolit hastasıyım. Öğrenmek istediğim genel konular burda mevcut. Çok teşekkürler. ... (devamı).
(26.01.2012) Selin Yüksek
Doktor Tolga Bey'e boyun ağrılarım sebebiyle başvurdum. Daha önceden akupunkturun bu ağrılara iyi geldiğini okumuştum. Kendisinin uygulamış olduğu 12 seanslık tedavi sonucunda boynumla ilgili hiçbir ş... (devamı).
(19.01.2012) Ramazan Kıvrak
Sayın doktorumdan Allah razı olsun. Beni felaket bir bel ağrısından kurtardı. Son zamanlarda ne oturabiliyor ne de yatabiliyordum. Ağrılarım çok şiddetlenmişti. Doktor beyin akapunktur ve lazer tedavi... (devamı).
(12.01.2012) Halim Ertemiz
Yaklaşık 8 yıldır panik atak hastasıydım. Başvurmadığım doktor, kullanamadığım ilaç kalmamıştı diyebilirim. Bütün tedavilere rağmen tam olarak iyileşemedim. Sıkıntılarım hastalığımın ilk başındaki kad... (devamı).
(25.12.2011) Nehir Gökler
Merhaba;Ben yaklaşık 4 yıldır her geçen gün daha da artan boyun ağrılarımla adeta savaş veriyordum. Geceleri ağrıdan hiç uyuyamıyordum ve iş hayatımda bu durum beni çok olumsuz etkiliyordu. Birçok... (devamı).
(22.12.2011) Didem Ulu
Doktor Bey'e ne kadar teşekkür etsem az. Tedaviye başlayalı henüz 7 seans oldu ama daha şimdiden kendimde çok önemli değişiklikler hissediyorum. Yıllardır bir türlü çözüm bulamadığım baş ağrılarım var... (devamı).
Doktorunuza Danışın

Sağlığınız, akupunktur, rahatsızlıklarınız, akupunkturun rahatsızlıklarınıza etkisi, akupunktur tedavisi, akupunktur hangi hastalıklara iyi gelir gibi soruları çekinmeden doktorunuza danışın.

Ad Soyad:


Meslek:


Telefon:


E-mail:


Soru:Yu-male male men's surface seems very rich, it is swiss replica watches not true, although women have a natural soft temperament, but the movement itself is the men and women to fake rolex watches kill the style, girls wear the fake watches same handsome cool handsome. Yu-ship Big Bang series design avant-garde fashion, 18K rose gold diamond itself also revealed a trace of female elements, black dial and watch to rolex replica watch the watch was not "jewel" infection, looks mysterious and beautiful.